Září 2011

New Blog!!

26. září 2011 v 20:02 | Katty Faith
Můj nový blog má webku : plata-cosmos.blog.cz : už tam mám první článek, zítra snad bude další (fakt mě najednou nenapadá, co tam psát :))) a ještě něco... Jestli budete mít někdo zájem o Spřátelení, tak na můj NEW BLOG <odkaz-uveden-výše>... Sem už asi nepáchnu, bohužel... Mějte se tady (vlastně na mém novém blogu, co to zas melu......).... :))

Nejsem zpět, jen...

25. září 2011 v 17:14 | Katty Faith

...mám dotaz :-)

Ahoj lidi! Stále dokola přemýšlím, zda si mám založit nový blog. Vždycky, když se rozhodnu kladně, mi naskočí jeden malý problémek... Vlastně, je jediný: Povinost! Vysvětlím - na blog jsem totiž později chodila spíše z povinosti a to jsem si četla i u jiných (jako myslím důvod, proč skončily jiné blogy, byl ten, že jejich admini na svůj blog chodili už jen z povinosti)... Chtěla bych se proto zeptat: "Chodili jste někdy na blog jinak, než z povinosti?" (Ptám se hlavně Affíků - tedy, těch bývalých, já už totiž vlastně nemám blog, že :-)...) + ještě jedna otázka: "Mám si založit NEW BLOG?"
Zas jdu, a jestli mi někdo odpoví kladně (hlavně na druhou, když na obě, asi budu kapku vyjukaná :-)*), možná si blog založím. Uvidíme, možná bych na něj i měla čas :) Mějte se všichni, Pa*Pá* :-)