Červenec 2011

Když něco končí, jiné začíná

4. července 2011 v 10:17 | Katty
Jak jste si již stihli všichni všimnout, sice ne příliž rychle, ale určitě ano, se mi ztrácejí články. Bohužel mi je ale nikdo nekrade, mažu si je sama... A teď tady je už jen jeden, tenhle... Už jsem se rozhodla: Skončím! Jen s blogem, nebojte, psichiku mám ještě celkem dobrou (70%).
Jmenovitě se omlouvám hlavně svým bývalým Spřáteleným blogům: Míše, Lenu$ce, McKajushceS, Das, Tapusce-Tapuse, Monice a proste-gruff (možná si mě už zrušili jako Aff-ko, s čímž souhlasím, protože nejsem zrovna dobrý příklad Spřáteleného blogu, bohužel). Pak taky všem ostatním, kteří na můj blog chodili a mysleli si, ač nejspíše jen naivně, že blog nezruším. Bohužel, jak už jsem řekla, stalo se. Já vím, že to tady nejspíše zcela zbytečně obkecávám... Chci se teď věnovat na 100% magii a učení, někdy i tomu do školy. Teď o prázdninách, se ale samozřejmě školou zabávat nehodlám. Aspoň na tolik jsem normální.
Když jsem si řekla, že blog zruším, vzpoměla jsem si na *ZuZu~ (i když, její blog je, jak jsem právě zjistila, aktivní), která se tak rozhodla už dávněji. Chápu to, i když v té době jsem to ještě asi nechápala. Blog je stoprocentní požírač času a energie, navíc i schopností, které takhle "zbytečně" plýtvám, a tou je schopnost psaní textů. Takže se chci věnovat i psaní svých knížek.
Občas sem zajdu, můžete mi sem do komentářů hodit nějakou otázku, a když se tady zastavím, odpovím vám na ni. To snad nebude problém. Chci držet kontakt, ale nechci sem chodit pořád a pořád a takhle POŘÁD dokola... Mějte se!!!
ZE ČLÁNKŮ:
A tohle video tady chci nechat, protože ne každý si žije tak, jako si žijeme my!! Navíc, to video se mi moc líbí, takže by byla škoda ho jen tak zahazovat do odpadu se jménem Internet.

A tady můžete kouknout na moji Návštěvní knihu, stačí kliknout na obrázek. Můžete mi tam taky nechat vzkaz, pokud budete chtít.

Tím bych ukončila rozlučkový článek. Mějte se fajn, užívejte si prázdnin, i když, jak to vypadá, moc si jich neužije nikdo z nás, nejspíš, protože je pořád hnusně. A to, i když neprší. Tak se, ještě jednou, mějte. Páá "=o**"